Розваги | BAZA Smart Hotel - РАФТИНГ | bazahotel.ua

РАФТИНГ

Це сплав гірською річкою на надувних човнах. До того ж, це веселий спосіб провести час з друзями, що об’єднає вас одним спільною справою.

Рафтинг навчить вас працювати в команді, діяти в нестандартній ситуації. Спускаючись сплавами ви подолаєте пороги Чорного Черемоша, навчитеся керувати веслом, катамараном і рафтами. Тут відчувається сила природи та міць гірської річки. Після рафтингу відчуваєш себе зарядженим, повним емоцій і сил.

Краса карпатської природи не залишить байдужим жодного учасника водної експедиції. На пам’ять у вас залишаться «живі» фотографії з цієї подорожі.

Сезон рафтингу починається з середини весни та триває до пізньої осені. 

Головна умова — повноводність річки, що залежить від погодних обставин. Цю деталь необхідно уточнювати навіть під час сезону.

Рафтинг подарує вам порцію адреналіну, яку ви захочете отримати ще не раз.

Маршрут:

  • р. Чорний Черемош (6,5 — 8 км).
  • р. Прут (6,5 — 8 км).

Входить у вартість: спорядження британських виробників,сертифікований рафгід, частування після сплаву, трансфер на верхню станцію.

Тривалість сплаву:
від 1 год до 1 год 30 хв., у залежності від обраного маршруту та від рівня води у річці. Чим більше води у річці – тим довший по відстані маршрут можна проплисти за меншу кількість часу.

Одяг та спорядження:
Змінний одяг (білизну, футболку, шкарпетки), рушник, пакет/рюкзак для мокрого одягу, а у прохолодну погоду ще також підштанники та футболку на довгий рукав або термобілизну.

Вікові обмеження:
До участі у рафтингу допускаються всі гості від найменших із 5 років (у супроводі одного із батьків) і до необмеженого віку.

Вікові обмеження мають місце у високу воду — від 12 років (у присутності одного із батьків).

Графік роботи комплексу VODA Club:

З понеділка по неділю  — з 9:00 до 19:00

Ціни

900 грн./1 людина на човні
1000 грн. /1 людина на байдарці
1200 грн. /1 людина на каяку

Адреса: Красник, Івано-Франківська область (ЗАБИРАЄ ТРАНСФЕР)

За детальною інформацією телефонуйте: + 38 (097) 062 60 62

Copyright © 2023 BAZA Smart Hotel. Всі права захищені.