Розваги | BAZA Smart Hotel - ЕТНОПАРК «ГУЦУЛ-ЛЕНД» | bazahotel.ua

ЕТНОПАРК «ГУЦУЛ-ЛЕНД»

Захопливі історії з життя та побуту горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Комплекс поєднує в собі різноманітні зони для відпочинку та розваг. Знаходиться за Озером Молодості.

На території розміщений контактний зоопарк, де у природних умовах проживають свійські, екзотичні й дикі тварини та птахи, у захваті від яких будуть не тільки діти, а й дорослі.

Однією з основних локацій є скансен (етнографічний комплекс просто неба). Він відрізняється від звичайних музеїв тим, що має інтерактив з гостями. Ви можете відвідати хату, якій приблизно 200 років,  присісти на лаву та дивитись, як горить вогонь у печі, змолоти борошно із пшениці у жорнах, виготовити доріжку на справжньому ткацькому верстаті, спостерігати за процесом приготування сиру в сироварні та навіть взяти  участь у театралізованому дійстві гуцульського весілля!

Також є оригінальні та неповторні фотозони для Ваших соціальних мереж. Пропонуємо відвідати арт-галерею «Скриня», в якій розташовані зони для відпочинку, розваги, клуб українського кіно зі світовими іменами. Це все входить у вартість вхідного квитка. 

В етнопарку є унікальні пам’ятки народної дерев’яної архітектури ХІХ – поч. ХХ століття, які дбайливо розібрали та перевезли з найвіддаленіших гірських куточків Українських Карпат. Одна з найдавніших пам’яток – хата з села Рожанка Львівської області датована 1860-80 роками, дивом збереглась завдяки старанням останнього власника, Петра Бахура. Надзвичайно цінним музейним експонатом є гуцульська хата заможних вівчарів із села Ворохта, датована кінцем ХІХ століття. Прикладом та особливою гордістю етнопарку є ґражда — будівля  закритого типу.

У столітніх дерев’яних  хатах детально відтворено інтер’єр, побутові речі, твори народного мистецтва, які передають неповторну атмосферу, традиції та дух того часу.

Місія етнопарку – збереження згасаючих традицій, унікальної спадщини народної культури Українських Карпат.

Графік роботи Етнопарк «ГУЦУЛ ЛЕНД»:

З понеділка по неділю  — з 10:00 до 18:30

Ціни

Пн.-нд – 250 грн.
Пільговий вхід з людини (діти до 12 р., пенсіонери, ветерани АТО) – 200 грн.
Діти до 6 р. – вхід безкоштовний.

Адреса: вул. Карпатська, Поляниця, Івано-Франківська область

За детальною інформацією телефонуйте: + 38 (067) 100 23 69

Copyright © 2023 BAZA Smart Hotel. Всі права захищені.