Розваги | BAZA Smart Hotel - ДИТЯЧІ РОЗВАГИ | bazahotel.ua

ДИТЯЧІ РОЗВАГИ

Щ

ЕКСТРИМ-ПАРК

(або мотузковий парк) — система дерев’яних платформ, взаємопов’язаних атракціонів: підвісні лінії перешкод, канатні тарзанки, сходи, мости та гойдалки, закріплені на висоті 1,5-6 метрів над землею.

Подолання такої траси з перешкодами вимагає винахідливості та уміння переміщатися на висоті, підкорювати підйоми та спуски так, як це роблять альпіністи та скелелази

Найперше потрібно визначитися з рівнем складності шляху. Основою для визначення складності перешкод і висоти атракціонів альпін-парку є наявність досвіду, рівень спортивних умінь і навичок, важлива також вікова категорія учасників.

b

БУКОВЕЛЬСЬКІ ГІРКИ

Вдосконалений вид розваг серед природи Карпат. Це zip-line (тролейна переправа), але з безліччю різних крутих поворотів, спусків і підйомів. Трос канатного парку проходить між дерев, поєднуючи кілька точок. Атракціон чимось нагадує Американські гірки, тому і називається Roller coaster.

Буковельські гірки — це активне дозвілля для всієї родини. Відвідувати карпатські гори дозволено навіть дітям старше 10 років. Рівень екстриму тут задовольнить дорослого і не зашкодить дитині. Довжина Американських гірок по-карпатськи становить 500 метрів. Розташовані вони на висоті 15 метрів.

Roller coaster zip-line розташований між верхніми станціями підіймача 2 і 2R.

Це екстремальна розвага доступно не тільки в теплий сезон, але і взимку. Вартість для дорослого — 300 гривень, для дитини — 250 гривень. За бажанням ви можете придбати також квиток на адреналінову вежу або Bike zip, це вийде дешевше. Квиток на Буковельські гірки та на один з цих видів розваг обійдеться майже 500 гривень. Актуальність цін уточнюйте за телефонами
+38 (098) 570-98-98 або +38 (095) 570-98-98.

Часи роботи:

  • Будні — з 9:00 до 18:00.
  • Вихідні — з 9:00 до 18:00

b

РОЛЛЕРДРОМ

Ідеальне місце, де можна весело та активно провести час із друзями чи родиною. Не має значення, скільки Вам років та наскільки впевнено Ви стоїте на роликах. Навіть якщо Ви вперше їх взули, інструктор допоможе отримати основні навички, для того, щоб Ви впевнено стояли на ногах, а потім без проблем катались та отримували задоволення. 

Зверніть увагу!

Час катання на роллердромі необмежений. Зберігайте чек до завершення катання. Абонемент дає право на 1 вхід та 1 вихід з атракціону. Якщо Ви покинули роллердром і повернули прокатне спорядження, наступний вхід буде платним!  Абонементи поверненню та обміну не підлягають.

Під час несприятливих погодних умов: дощ, сильний вітер, мокре покриття треку і тд. –  роллердром може тимчасово закритись на технічну перерву та обслуговування. У випадку погіршення погодних умов Ваш сеанс катання завершується.

Адміністрація ТК «Буковель» та працівники роллердрому не несуть відповідальність за здоров’я та особисті речі відпочиваючих. 

За детальною інформацією телефонуйте: + 38 (096) 588 01 61

Copyright © 2023 BAZA Smart Hotel. Всі права захищені.